FLYSTOP SİNEKLİK SİSTEMLERİ

Anasayfa / Markalarımız / Flystop Sineklik Sistemleri

FLYSTOP SİNEKLİK SİSTEMLERİ

Kapı – pencere aksesuarı sektöründe zirvedeki yerimizi 15 yıldan bu yana korumaktayız. Bu başarımızın en büyük sebebinin tam anlamı ile işimize duyduğumuz sevgiden dolayı olduğunu düşünmekteyiz. Baykan Hırdavat Ticaret san. 2005 yılında 1350 metrekare kapalı alan içinde kalıp ve kalıpçılık sektörüne adım atmış bulunmaktadır. Sektöre adım atmadan evvel araştırmalarımızı yapıp edindiğimiz bilgileri inancımız ile harmanladık. Bu düşünülerek atmış olduğumuz köklü adım sayesinde PVC kapı ve pencere sektöründe plastik ürünlerin imalatına da kısa sürede başlamış olduk. Şirketimiz çok kısa bir süre içinde sineklik ve pencere kolları gibi malzemelerde piyasada adından söz ettirmiştir. Süreli olarak gelişim göstermekteyiz. Bulunduğumuz konum ile asla kendi benliğimizi sınırlandırmamaktayız. Piyasaya sadece ücreti hedef alarak girmiş olan insanların salt düşüncelerinde kaybolmamaktayız. Her daim daha iyisini yapmakta, hizmette kusuru tozlanmak üzere rafa kaldırmaktayız. Sınırlamalara hayır dediğimiz için, FLYSTOP markası ile yurt içi satışlarımızda ciddi ivmeler yakalamış olduk. Hedeflerimizi sürekli olarak diri tutmaktayız. Hizmeti baz alarak kaliteden ödün vermeden çalışmaktayız.

2008 yılı içerisinde kurmuş olduğumuz Rota PVC kapı – pencere aksesuarları ile imalat sürecini hızlandırmış olduk. İmalat sürecini hızlandıran firma, bilgi, tecrübe, kalite ve istikrarlı büyüme vesilesi ile birçok ürünü kendi bünyemizde yaptığımız kalıplar ile üretim yapmayı başardık.

Bu sektörde kalite şartı vardır. Kaliteden yoksun olan çalışmalar ile son derece olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. Kalite de tecrübeden beslenmektedir. Geçmişte edinilmiş olan tecrübeler ile harmanlanan şimdiler, kaliteyi doğurmaktadır. Tecrübeli bir geçmişe sahip olduğumuzdan ötürü kaliteli işler çıkarıyor olmamız gayet doğaldır.

Özellikle son yıllarda taşınma oranlarının artış göstermesi dahilinde kapı- pencere aksesuarları sektörü canlanmış durumdadır. Fakat bu canlanma olumsuzlukları da beraberinde getirmektedir. İşinin ehli olmayan, işine hakim olmayan, sektörde bulunuş amacını kestirmeyen insanlar mevcut durumda. Hal böyle olunca çalışmalar aksayabilmekte, hizmetler eleştirilmektedir.

Bu durumu görünce çokça üzülmekteyiz. Bu sebep ile insanların daha sağlıklı hizmetler karşılığında ücret ödemelerini ve doğru şekilde alışverişlerini yapmalarını temenni ederek işimize her geçen gün daha fazla sarılmaktayız. Saygı ve sevgi içerisinde çalışarak işlemleri en iyi şekilde tamamlamak uğruna çalışmaktayız.

FLYSTOP 3500 metrekarelik kısmı kapalı alan olmak üzere toplamda 5700 metrekarelik alan içerisinde son sistem makinalar ile ürettiğimiz ürünleri Locus markası vesilesi ile yurtiçi ve yurtdışında sayılı markalar arasına getirmeyi hedefliyor olmaktayız. Bu hedefimizin gerçekleşmesinden kuşku duymamaktayız. Çünkü gönül vererek bir işe çalışıldığı taktirde her daim daha iyi yerlere gelinebileceğinin farkındayız. Ürettiğimiz makina, teçhizat ve otomasyon sistemleri ile üretiyor olduğumuz ürünlerin daima arkasında durmakta, kaliteden ödün vermeden hazırlanmış olduklarını gösterebilmek adına adımlarımızı iyi bir şekilde atmaktayız. Yurtiçinde elde ettiğimiz başarıları yurtdışı ile taçlandırmak ile mükellef tutmaktayız kendimizi .
Baykan Group'a Bakış

Kapı pencere aksesuarları sektöründe 17 yıldır faaliyetini sürdüren Baykan hırdavat ticaret san. 2005 yılında kalıp ve kalıpçılık işine girmiş ve kendi kalıplarında imal ederek sektörde imalatçı vasfıyla ivme kazanmıştır.

Markalarımız
İletişim Bilgileri

Adres : Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi 15. Cad. No:18 Melikgazi/KAYSERİ

Telefon : +90 352 322 10 40

Fax : +90 352 322 01 64

E-Posta : info@baykangroup.com